Úvodní fotka kuželny KK Lokomotiva Tábor

Poslední utkání (15.kolo)

Sn. Soupeř Výsledek
"A" Jičín 6.5:1.5
"B" Chotoviny 6:2
"C" Chýnov 2:6

Rychlé zprávy

Dorostenecké áčko postoupilo do semifinále 1.KLD!

Tabulka 1. KLM

# Tým Body
1. KK Slavoj Praha 22
2. TJ Centropen Dačice 22
3. KK Slovan Rosice 21
4. TJ Loko České Velenice 18
5. KK Lokomotiva Tábor 16
6. Tj Valašské Meziříčí 16
7. TJ Třebíč 15
8. SKK Hořice 14
9. KK Hvězda Trnovany 12
10. KK Zábřeh 7
11. SKK Jičín 7
12. TJ Sokol Duchcov 6

Podpoř nás nákupem!

Gift.cz

„A“ So 16.2.2019, 14:00 - 16. kolo 1. KLM

TJ Sokol Duchcov
KK Lokomotiva Tábor

„B“ Pá 15.2.2019, 17:30 - 16. kolo Divize Jih

TJ Slovan Jindřichův Hradec
KK Lokomotiva Tábor B

„C“ Pá 16.2.2019, 17:30 - 16. kolo KP2

KK Lokomotiva Tábor C
TJ Centropen Dačice C

„A“ So 16.2.2019, 14:00 - 16. kolo 1. KLM

TJ Sokol Duchcov
KK Lokomotiva Tábor

„B“ Pá 15.2.2019, 17:30 - 16. kolo Divize Jih

TJ Slovan Jindřichův Hradec
KK Lokomotiva Tábor B

„C“ Pá 16.2.2019, 17:30 - 16. kolo KP2

KK Lokomotiva Tábor C
TJ Centropen Dačice C

Áčko - 1.KLM po 15. kole
# Tým Z V R P Skóre Průměr Body
1. SK Slavoj Praha 14 10 2 2 78.0 : 34.0 3453 22
2. TJ Centropen Dačice 15 11 0 4 74 : 46 3438 22
3. KK Slovan Rosice 15 10 1 4 79.5 : 40.5 3400 21
4. TJ Lokomotiva České Velenice 15 9 0 6 61.5 : 58.5 3386 18
5. KK Lokomotiva Tábor 14 8 0 6 53 : 59 3330 16
6. TJ Valašské Meziříčí 15 8 0 7 62 : 58 3396 16
7. TJ Třebíč 13 7 1 5 54.0 : 50.0 3419 15
8. SKK Hořice 15 6 2 7 57.5 : 62.5 3364 14
9. KK Hvězda Trnovany 15 6 0 9 53 : 67 3364 12
10. KK Zábřeh 15 3 1 11 45 : 75 3356 7
11. SKK Jičín 15 3 1 11 41.5 : 78.5 3289 7
12. TJ Sokol Duchcov 15 3 0 12 45 : 75 3339 6
Béčko - Divize po 15. kole
# Tým Z V R P Body
1. TJ Centropen Dačice D 15 11 2 2 24
2. TJ Sokol Soběnov 15 10 1 4 21
3. KK PSJ Jihlava "B" 15 10 0 5 20
4. TJ Sokol Chotoviny 15 9 1 5 19
5. KK Lokomotiva Tábor "B" 15 7 0 8 14
6. TJ Sokol Častrov 15 7 0 8 14
7. TJ Jiskra Nová Bystřice "A" 14 6 0 8 12
8. TJ Spartak Pelhřimov 14 6 0 8 12
9. TJ Slovan Jindřichův Hradec 15 6 0 9 12
10. TJ Nová Včelnice 15 5 0 10 10
11. TJ BOPO Třebíč 15 4 2 9 10
12. TJ Sokol Nové Hrady 15 5 0 10 10
Céčko - KP2 po 15. kole
# Tým Z V R P Body
1. Centropen Dačice "C" 15 11 0 4 22
2. TJ Sokol Slavonice 15 10 2 3 22
3. Kuželky Borovany 15 10 1 4 21
4. TJ Lokomotiva České Velenice 15 9 2 4 20
5. TJ Kunžak "C" 15 8 1 6 17
6. TJ Sokol Chýnov 14 7 0 7 14
7. TJ Jiskra Nová Bystřice "C" 15 7 0 8 14
8. TJ Blatná "B" 15 6 1 8 13
9. TJ Centropen Dačice G 15 6 0 9 12
10. TJ Spartak Trhové Sviny 14 5 0 9 10
11. TJ Fezko Strakonice 15 3 1 11 7
12. KK Lokomotiva Tábor "C" 15 2 2 11 6
Dorost Áčko - 1.KLD A po základní části
# Tým Z V R P Body Postup
1. KK Hilton Sezimovo Ústí 8 5 2 1 12 Ano
2. KK Konstruktiva Praha 8 4 2 2 10 Ano
3. KK Lokomotiva Tábor 8 4 1 3 9 Ano
4. SKK Rokycany 8 2 2 4 6 Ne
5. TJ Jiskra Hazlov 8 1 1 6 3 Ne