KK Lokomotiva Tábor

Poslední utkání
Sn. Soupeř Výsledek
AKK Lokomotiva Tábor 2:6
BTJ Blatná3:5
dorTJ Slovan Kamenice n. L. B2:0
D
Tabulka (1.KLM)
# Team Z B
1TJ Valašské Meziříčí48
2SKK Hořice34
3KK Slovan Rosice34
4TJ Centropen Dačice44
5TJ Lokomotiva České Velenice44
6TJ Lokomotiva Trutnov44
7TJ Třebíč44
8Klokani CB Dobřany44
9KK Zábřeh43
10KK Vyškov43
11KK Lokomotiva Tábor42
12KK Hvězda Trnovany42
Podpoř nás nákupem
Givt - podpoř nás nákupem
Sponzoři
Odkazy

Áčko naprosto famózním obratem porazilo doma Dačice 5:3

12.01.2019 | A |

Kuželká�?i táborské Lokomotivy získali v odvetném zápasu proti Dačicím 2 body do tabulky. Zápas po dvou kolech vypadal jednoznačn�? pro kuželká�?e Centropenu, ale pak táborští hráči p�?edvedli velkolepý obrat a tím zajistili, že body zůstanou v Tábo�?e.

rn

V prvním letošním utkání jsme porazili další velice silný tým z čela sout�?že. Dačice z druhého místa pomýšleli v Tábo�?e na zisk bodů a úvod utkání také zcela ovládli. Po první dvojici Lokotka prohrává 0:2 a o 51kuželek. Ani v druhé dvojici to nebylo pro domácí o moc lepší. Táboráci byli na ručník. Do utkání se ale postupn�? dostal nováček týmu D.Aujezdský a po tragickém úvodu své hry se ulidnil a zabojoval. Nakonec se št�?stím vyk�?esal bod pro Tábor a nad�?ji do záv�?ru utkání. Dotáhováci Chval a Smažík tak m�?li t�?žký úkol. Museli pro zisk bodů potvrdit formu, oba vyhrát své duely a navíc ješt�? p�?ehrát soupe�?e o minimáln�? 60 kuželek. Dačice již slavili, ale ješt�? nebylo dohráno a táboráci za mohutného povzbuzování zapln�?ného hledišt�?, které díky parádní h�?e obou hráčů Tábora hodn�? ožilo, stahovali z náskoku hostů kuželku za kuželkou. V záv�?ru potom Chval pečetil cennou výhru výkonem 610 poražených kuželek a také Smažík vít�?zí, když zahrál druhý nejlepší číslo zápasu 567 a mohlo se začít slavit!!! Hurá - vít�?zíme o 21 kuželek a body zůstávají doma!!!

rn

V sobotu 19.1. p�?ivítáme první tým ligy - exInterligový Slavoj Praha - zveme p�?íznivce kuželek: p�?ijďte se podívat a podpo�?it náš tým!!!

rn
Informace o utkání
rn

1. KLM - 12. kolo - Tábor x Dačice

Komentáře