Úvodní fotka kuželny KK Lokomotiva Tábor

Poslední utkání

Sn. Soupeř Výsledek

Rychlé zprávy

Tabulka 1. KLM (2019/2020)

# Tým Z B
1. KK Slovan Rosice814
2. KK Zábřeh812
3. TJ Centropen Dačice812
4. TJ Lokomotiva Trutnov810
5. TJ Valašské Meziříčí89
6. KK Vyškov89
7. KK Lokomotiva Tábor99
8. TJ Loko České Velenice87
9. TJ Třebíč87
10. CB Dobřany Klokani94
11. KK Hvězda Trnovany83
12. SKK Hořice82

Podpoř nás nákupem!

Gift.cz

Partneři klubu

Sponzor - město Tábor Sponzor - Česká kuželkářská asociace Sponzor - Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy Sponzor - Česká Unie Sportu

Z Hořic vezeme jasnou výhru 7:1!

1. KLM 2019/2020 - 2.kolo

Do Hořic jsme jeli napravovat domácí zaváhání a získat nějaký ten bod. Brali by jsme jistě i remízový zápas, na tamní kuželně se nám tradičně daří. Domácí ale v prvním kole, na rozdíl od nás, zahráli famózně venku ve Val.Meziříčí a my jen doufali, že podobný výkon budou jen těžko opakovat. To se do puntíku potvrdilo také díky našemu vstupu do zápasu, který byl výborný!
K.Smažík ničil domácí hvězdu R.Kroupu hned od začátku a D.Kášek posledním hodem získal druhý veledůležitý bod o jedinou kuželku a vedeme 2:0. Hurá!!
K úplnému zničení domácích šancí na obrat v zápasu pak skvěle přispěli P.Chval, který také od prvních hodů jasně přehrával svého soka a I B.Jelínek. Ten naopak zabral až na konci své hry a i když dovolil domácím bodovat, tak ztratil jen pouhé dvě kuželky v celkovém součtu poražených kolků v utkání. Domácí byli pod velikým tlakem a hráli slabě, to byla voda na náš mlýn a tak P.Bystřický zničil další domácí hvězdu M.Hažvu. V posledních hodech parádní hrou zabodoval také L.Takáč a je z toho jasná výhra 7.1 pro Tábor. Kuželnou letí náš vítězný pokřik káká loko tááá! Cestou domů jsme ještě vyplenili hořickou prodejnu trubiček a večer na náměstí u Žižky je hned co oslavovat! Po dvou kolech jsme se vyhoupli díky skóre na čtvrté místo v prvoligové tabulce a to si chceme potvrdit a pojistit v sobotu doma. Přijedou dosud bez bodu hrající hvězdáři z Trnovan - hraje se od 14.00 - přijďte nás podpořit!

1.kolo - 1.KLM


Komentáře