www.ikuzelky.cz

Aktuality

Memoriál Josefa Čásenského - 7. ročník  

Cena:

1

Loko Č. Velenice

2275

2

Loko Tábor A

2275

3

Sokol Chýnov B

2199

4

Pelhřimov

2177

5

Sokol Chotoviny B

2165

6

Sokol Chýnov A

2163

7

Loko Tábor B

2154

8

Loko C

2119

9

Loko dorost

2014

10

Trhové Sviny B

1996

11

Trhové Sviny A

1989

12

Loko Holky

1909

13

Sezimovo Ústí

2126

14

Sokol Chotoviny A

2111

Pořadí družstvo Jméno hráče dorážka plné ch. celkem
1 Sokol Chýnov B Petrů Pavel 215 398 0 613
2 Loko Tábor B Kučera Ladislav 221 379 1 600
3 Loko Tábor A Kášek David 202 380 3 582
4 Loko Č. Velenice Dvořák Zdeněk ml. 210 371 2 581
5 Loko Tábor A Jelínek Borek 214 366 3 580
6 Trhové Sviny A Vychodil Jaroslav 186 391 1 577
7 Sokol Chotoviny B Bartoň Jan 194 380 2 574
8 Loko Č. Velenice Dvořák Zdeněk st. 201 372 4 573
9 Loko C Zeman Zdeněk 205 366 0 571
10 Loko Tábor A Bystřický Petr 196 374 6 570
11 Sokol Chotoviny B Zeman Miroslav 205 363 10 568
12 Loko Č. Velenice Černuška Bronislav 190 378 2 568
13 Pelhřimov Nentvich Bohumil 190 377 4 567
14 Pelhřimov Vytisková Zdenka 174 383 8 557
15 Sokol Chýnov A Návarová Věra 205 351 3 556
16 Loko Č. Velenice Touš Ondřej 185 368 1 553
17 Pelhřimov Landkamerová Ludmila 183 369 10 552
18 Sezimovo Ústí Dvořák 182 368 1 550
19 Sokol Chýnov B Mašková Blanka 186 359 4 545
20 Sokol Chýnov A Hanzálková Libuše 202 342 4 544
21 Loko Tábor A Smažík Karrel 164 379 6 543
22 Sokol Chotoviny A Chobotský Jan 193 348 7 541
23 Sezimovo Ústí Klimeš 180 359 5 539
24 Sokol Chýnov A Kovandová Alena 189 348 4 537
25 Trhové Sviny A Dvořák Jan 157 377 6 534
26 Sezimovo Ústí Vrbík 165 365 3 530
27 Loko Tábor B Macháček Josef 173 356 2 529
28 Loko dorost Ondřejová Šarka 160 369 6 529
29 Trhové Sviny B Vávra František 157 372 12 529
30 Sokol Chotoviny A Hrstka Libor 183 345 5 528
31 Sokol Chotoviny A Vacko Miroslav 163 365 11 528
32 Sokol Chýnov A Peroutková Hanka 176 350 6 526
33 Loko dorost Krákora Vojta 172 353 8 525
34 Sokol Chýnov B Mašek Miroslav 171 353 5 524
35 Loko Tábor B Pouznar Marcel 162 362 3 524
36 Loko C Pravdík Josef 166 357 8 523
37 Sokol Chýnov B Roubek Oldřich 173 344 3 517
38 Sokol Chotoviny B Hein Zbyněk 171 343 2 514
39 Sokol Chotoviny A Křemen Petr 152 362 6 514
40 Loko C Doktor Zdeněk 173 340 8 513
41 Loko C Doktor Jiří 142 370 9 512
42 Sokol Chotoviny B Bervida Luboš 173 336 6 509
43 Sezimovo Ústí Jakubčík 160 347 8 507
44 Trhové Sviny B Malovaný Jiří 157 345 9 502
45 Pelhřimov Pohanová Zdenka 164 337 11 501
46 Loko Tábor B Pravdík Josef 140
« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 KK Lokomotiva Tábor | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart