www.ikuzelky.cz
PLAY -OFF Amatérské ligy
Finále
11.5. a 13.5.2009 od 19:30

Semifinále
SK Žlábek - Marná snaha 29.4. od 20:00
Marná snaha - SK Žlábek   6.5. od 20:00
Lokotka - Turbíčka            27.4. od 20:00
Turbíčka - Lokotka              4.5. od 20:00


Čtvrtfinále
Turbíčka - Chaloupkáři 12:0 (14:2) 3106 -2647
Turbíčka - Chaloupkáři 6:0 (7:1) 1518-1334
Chaloupkáři - Turbíčka 0:6 (1:7) 1313-1588
Postupují Turbíčka

Marná snaha - Měst. policie  10:2 (11,5:4,5) 3080-2790
Marná snaha - Městská policie  5:1 (7:1)1541-1448
Městská policie - Marná snaha 1:5 (3,5:4,5)1342-1539

Postupuje Marná snaha


Tabulka
1. SK Žlábek   12 11 0 1 56,0:16,0 66,5:29,5 1552 22
2.Lokotka      12  8 0 4 44,5:27,5 57,0:39,0 1494 16
3.Turbíčka     12  8 0 4 44,0:28,0 57,5:38,5 1495 16
4.Marná Snaha  12  6 0 6 37,0:35,0 49,0:47,0 1449 12
5.Měst.policie 12  3 0 9 28,5:43,5 42,0:54,0 1380  6
6.Teplárna     12  3 0 9 23,0:49,0 37,0:59,0 1388  6
7.Chaloupkáři  12  3 0 9 19,0:53,0 27,0:69,0 1367  6


Rozlosování 2008-2009
1.kolo
SK Žlábek                     - Volno
Turbíčka-Chaloupkáři
          - 9.10.  5:1  (7:1)   1460-1173 
Teplárna a.s.-Měs. policie    - 7.10.  5:1  (7:1)   1393-1284
Lokotka-Marná Snaha           - 8.10. 
1:5  (4:4)   1393-1432

2.kolo
Marná Snaha                   - Volno
Městská policie-Lokotka       - 16.10.  1:5  (2:6)   1308-1495
Chaloupkáři-Teplárna a.s.     - 16.10.  4:2  (6:2)   1405-1402
SK Žlábek-Turbíčka            - 21.10.  5:1  (6:2)   1573-1508

3.kolo
Turbíčka                      - Volno
Teplárna a.s.-SK Žlábek       - 23.10.  0:6(0,5:7,5)  1366-1612
Lokotka-Chaloupkáři           - 23.10.  5:1  (5:3)    1471-1365
Marná Snaha-Městská policie
   - 17.12.  2:4  (4:4)    1417-1453

4.kolo
Městská policie               - Volno

Chaloupkáři-Marná Snaha       -12.11.  4:2   (4:4)    1410-1380
SK Žlábek-Lokotka             - 6.11.  6:0   (5:3)    1554-1476
Turbíčka-Teplárna a.s.        -17.12.  4:2   (5:3)    1557-1431

5.kolo
Teplárna a.s.                 - Volno

Lokotka-Turbíčka              -20.11.  0:6   (1:7)    1415-1568
Marná Snaha-SK Žlábek         -21.11.  2:4   (4:4)    1483-1490
Městská policie-Chaloupkáři   -19.11.  2:4   (4:4)    1257-1485
 

6.kolo
Chaloupkáři                   -Volno

SK Žlábek-Městská policie     -27.11.  4:2   (5:3)    1509-1282
Turbíčka-Marná Snaha          - 3.12.  1:5   (2:6)    1355-1531

Teplárna a.s.-Lokotka         -27.11.  1:5   (4:4)    1489-1548

7.kolo
Lokotka                       -Volno

Marná Snaha-Teplárna a.s.     -30.01.  2:4  1490-1526     (3:5)
Městská policie-Turbíčka      - 9.12.  2:4  1303-1498     (3:5)
Chaloupkáři-SK Žlábek         - 9.12.  0:6  1301-1559     (0:8)


8.kolo
SK Žlábek                     -Volno
Turbíčka-Chaloupkáři          -29.01.  5:1  1488-1366  (6,5:1,5)
Městská policie-Teplárna a.s. -03.02.  4:2  1428-1328    (5:3)
Marná Snaha-Lokotka           -06.02.  1:5  1411-1548    (3:5)

9.kolo
Marná Snaha                   -Volno
Lokotka-Městská policie       -18.02. 5,5:0,5  1461-1399  (7:1)
Teplárna a.s.-Chaloupkáři     -12.02.   5:1    1400-1260(6,5:1,5)
Turbíčka-SK Žlábek            -05.02.   1:5    1497-1532  (1:7)

10.kolo
Turbíčka                      -Volno
SK Žlábek-Teplárna a.s.       -19.02.   5:1  1571-1458     (5:3)
Lokotka-Chaloupkáři           -26.02.   5:1  1470-1457     (6:2)
Městská policie-Marná Snaha   -25.02.   2:4  1423-1455     (4:4)

11.kolo
Městská policie               -Volno
Marná Snaha-Chaloupkáři       - 4.03.   4:2  1435-1384     (5:3)
Lokotka-SK Žlábek             - 5.03.   6:0  1689-1571     (6:2)
Teplárna a.s.-Turbíčka        -26.02.   0:6     0-0        (0:8)

12.kolo
Teplárna a.s                 -Volno
Turbíčka-Lokotka             -24.03.    5:1  1604-1471     (6:2)
SK Žlábek-Marná Snaha        -11.03.    5:1  1530-1431     (6:2)
Chaloupkáři-Městská policie  -05.03.    0:6  1344-1487     (1:7)

13.kolo
Chaloupkáři                  -Volno
Městská policie-SK Žlábek    -19.03.    2:4  1485-1513     (5:3)
Marná Snaha-Turbíčka         -18.03.    4:2  1442-1435     (5:3)
Lokotka-Teplárna a.s.        -19.03.    6:0     0-0        (8:0)

14.kolo
Lokotka                      -Volno
Teplárna a.s.-Marná Snaha    -27.03.    1:5  1082-1478    (3:5)
Turbíčka-Městská policie     -26.03.    4:2  1471-1451    (5:3)
SK Žlábek-Chaloupkáři        -26.03.    6:0  1615-1426    (8:0)

Statistika soutěže:


designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 KK Lokomotiva Tábor | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart